Скалпер на преклоп со дрвена рачка 160mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден 899 ден

Има Залиха

Опис

Скалпер на склопување со дрвена рачка. Мал и корисен за широка употреба со стилска ретро дрвена рачка. Погоден за аматери и професионалци. Изработен од нерѓосувачки челик за долготрајност и патентиран систем за ослободување кој овозможува брзо и лесно менување на сечилото. Содржи едно сечило во пакувањето. Има и алка за прицврстување на џебот или ременот за полесно чување и транспортирање.
Должина на сечилото 70mm, ширина 28mm.