Спајалки Тип 7 12mm 1000 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

210 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561058493 SKU: 1-CT108T Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.16 кг
Димензии(пакет) 4.5 × 3.1 × 12.6 cm
Бренд