Спојувач бисквитен 600W 20mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден 28,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 600 W
Број на вртежи 10000 rpm
Вертикално движење mm
Прифат на главата mm
Максимален дијаметар на глодање 100 mm
Тежина 3 Kg
Должина 320 mm
Висина 150 mm
EAN: 5011402279500 SKU: DW682K-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 5.12 кг
Димензии 40 × 24 × 16.5 cm
Платформа

Бренд