Стабилен абрихтер со дихт 2100W 260mm 2.5mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

149,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2100 W
Број на вртежи 6200 rpm
Макс. ширина на обработка 260 mm
Макс. висина на обработка 2.5 mm
Макс. длабина на стругање 3 mm
Дијаметар на цилиндер mm
Движење на материјалот 5 mmin
Тежина 53 Kg
Должина 1050 mm
Висина 950 mm
Длабина 700 mm
EAN: 5035048130711 SKU: D27300-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 54.5 кг
Димензии(пакет) 54.2 × 114 × 51 cm
Платформа

Бренд