Стабилен отсекувач за метал 2200W 1300rpm 355mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

55,490 ден 63,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2200 W
Дијаметар на пилата 355 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 1300 rpm
Сечење при 90° квадратен профил 100×100 mm
Сечење при 90° триаголен профил 75×130 mm
Сечење при 90° аголно 92×92 mm
Сечење при 90° кружен профил 130 mm
Сечење при 45° квадратен профил 79×79 mm
Сечење при 45° триаголен профил 78×123 mm
Сечење при 45° аголно 56×56 mm
Сечење при 45° кружен профил 79 mm
Тежина 22.5 Kg
Должина 525 mm
Висина 430 mm
SKU: DW872-QS Категории: , БРЕНД: