Стабилен отсекувач за метал 2300W 355×25.4mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2300 W
Дијаметар на пилата 355 mm
Прифат на пилата mm
Број на вртежи 4000 rpm
Сечење при 90° квадратен профил 115×115 mm
Сечење при 90° триаголен профил 115×130 mm
Сечење при 90° аголно 120×120 mm
Сечење при 90° кружен профил 125 mm
Сечење при 45° квадратен профил mm
Сечење при 45° триаголен профил 95×105 mm
Сечење при 45° аголно 105×105 mm
Сечење при 45° кружен профил 115 mm
Тежина 17.5 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048181980 SKU: D28730-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 18.61 кг
Димензии(пакет) 56 × 35.5 × 43.5 cm
Платформа

Бренд