Стабилна комби. кружна пила 1600W 305x30mm 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

84,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Дијаметар на пилата 305 mm
Прифата на пилата 30 mm
Број на вртежи 3300 rpm
Аголно сечење до лево/десно 50/60 °
Длабочина на сечење при 90° 285×90 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини / mm
Длабочина на сечење при 45° 201×90 mm
Длабочина на сечење при 45° со наклон 285×50 mm
Тежина 24 Kg
Должина mm
Висина mm

 

Опис

Мултифункционална пила 1600W за вкрстено и надолжно сечење. Иновативен капак за безбедноста при работа. Тежината на пилата од 24 kg ја прави лесна за носење и транспорт.
Може да се користи за напречно и должинско сечење со гарантирана прцизност поради леената алуминиумска основа.
Опремена е со:

 • Пила со 32 заби
 • Стега за материјалот
 • Клуч за пилата и hex клуч за подесување
 • Штитник
 • Туркач за материјалот

 

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 33.5 кг
Димензии(пакет) 94.0 × 65.0 × 46.0 cm
Бренд

Може да ве интересира…