Стабилна комби. кружна пила 1600W 305x30mm 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

74,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Дијаметар на диск 305 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 3300 rpm
Аголно наклонување на пилата 48 °
Аголна ротација на пилата 50/50 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 110 x 85 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 160 x 85 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 25 x 120 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 160 x 55 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 160 x 55 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 110 x 85 mm
Максимална длабина на пресек 51 mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно 200 mm
Отсекување од лево 220 mm
Тежина 19.5 Kg
Длабина 600 mm
Должина 500 mm
Висина 485 mm
EAN: 5035048332818 SKU: D27113-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 24.4 кг
Димензии(пакет) 56 × 66 × 45 cm
Платформа

Бренд