Стабилна комби. кружна пила 2000W 305x30mm 81mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

119,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Дијаметар на диск 305 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 4000 rpm
Аголно наклонување на пилата 48 °
Аголна ротација на пилата 48/48 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 205 x 50 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 50 x 155 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 205 x 63 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 45 x 155 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 160 x 35 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 60 x 110 mm
Максимална длабина на пресек mm
Длабочина на сечење при 90° 0-81 mm
Длабочина на сечење при 45° 0-56 mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 40 Kg
Длабина 800 mm
Должина 720 mm
Висина 770 mm
EAN: 5035048911440 SKU: D27107-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 50.6 кг
Димензии(пакет) 80 × 41.3 × 76.5 cm
Платформа

Бренд