Стабилна потезна пила со маса 1500W 305x30mm 90mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

79,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Дијаметар на диск 305 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 3000 rpm
Аголно наклонување на пилата 45 °
Аголна ротација на пилата 60/50 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 220 x 62 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 220 x 90 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 220 x 90 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 155 x 90 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 155 x 90 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 155 x 62 mm
Максимална длабина на пресек 51 mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 26.5 Kg
Длабина 800 mm
Должина 580 mm
Висина 710 mm
EAN: 5035048155455 SKU: D27111-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 34.6 кг
Димензии(пакет) 94 × 64 × 46 cm
Платформа

Бренд