Стабилна потезна пила 1300W 216x30mm 4500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1300 W
Дијаметар на диск 216 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 4500 rpm
Аголно наклонување на пилата 48 °
Аголна ротација на пилата 48/48 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 270 x 48 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 62 x 265 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 270 x 60 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 190 x 60 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 190 x 60 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 190 x 48 mm
Максимална длабина на пресек 70 mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 12 Kg
Длабина 550 mm
Должина 490 mm
Висина 590 mm

 

EAN: 5035048636237 SKU: DWS773-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 14 кг
Димензии(пакет) 52.5 × 46 × 40 cm
Платформа

Бренд