Стабилна потезна пила 1850W 250x30mm 4300rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

59,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1850 W
Дијаметар на диск 250 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 4300 rpm
Аголно наклонување на пилата 48 °
Аголна ротација на пилата 50/50 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 305 x 58 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 305 x 85 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 305 x 85 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 215 x 85 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 215 x 85 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 215 x 58 mm
Максимална длабина на пресек 85 mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 17.2 Kg
Длабина 465 mm
Должина 615 mm
Висина 390 mm
EAN: 5035048399606 SKU: DWS778-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 20.83 кг
Димензии(пакет) 59 × 47.5 × 48 cm
Платформа

Бренд