Стаб. потез. пила XPS 1675W 305x30mm 1900-3800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

74,990 ден 84,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1675 W
Дијаметар на диск 305 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 1900-3800 rpm
Аголно наклонување на пилата 49/49 °
Аголна ротација на пилата 60/50 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 211 x 112 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 303 x 110 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 345 x 76 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 268 x 63 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 345 x 44 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 212 x 76 mm
Максимална длабина на пресек 170 mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 24.8 Kg
Длабина 470 mm
Должина 770 mm
Висина 396 mm
EAN: 5035048332344 SKU: DWS780-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 25 кг
Димензии(пакет) 83.5 × 60 × 48 cm
Платформа

Бренд