Сталак за ласер трипод

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048122938 SKU: DE0735-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.27 кг
Димензии(пакет) 123.4 × 18.5 × 19 cm
Бренд