Стезна чаура за глодалка DW621 8mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,399 ден

Има Залиха

EAN: 5011402277964 SKU: DE6952-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 1.471 кг
Димензии 10.7 × 7.2 × 2.1 cm
Бренд