Стезна чаура за глодалка DW625E 10mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден

Има Залиха

EAN: 5011402277810 SKU: DE6276-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 1.685 кг
Димензии 11.5 × 20.9 × 2 cm
Бренд