Стезна чаура за глодалка DW625E 6,35mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,990 ден

Има Залиха

EAN: 5011402277780 SKU: DE6273-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.633 кг
Димензии(пакет) 20 × 11 × 2 cm
Бренд