Брусна трака тесна 13x451mm 60g 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

200 ден

Има Залиха

EAN: 5035048374832 SKU: STA33311-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.03 кг
Димензии(пакет) 4.5 × 23 × 1.5 cm
Бренд

STANLEY