Брусна трака 75x457mm 60g 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

360 ден

Има Залиха

EAN: 5035048375013 SKU: STA33096-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.11 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 4 × 7.7 cm
Бренд

STANLEY