Бургија за метал HSS-R DIN338 1.5x40mm 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

50 ден

Има Залиха

EAN: 5035048368886 SKU: STA50005-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.01 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 18 × 0.5 cm
Бренд

STANLEY