Бургија за метал HSS-R DIN338 6.5x101mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

50 ден

Има Залиха

EAN: 5035048369012 SKU: STA50070-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.03 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 18 × 0.5 cm
Бренд

STANLEY