Бургија универзална HSS-CNC 7x93mm Bullet

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

60 ден300 ден

90 ден

Има Залиха

90 ден

Има Залиха

70 ден

Има Залиха

190 ден

Има Залиха

300 ден

Има Залиха

60 ден

Има Залиха

70 ден

Има Залиха

100 ден

Има Залиха

130 ден

Има Залиха

EAN: 5035048369661 SKU: STA51078-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.04 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 18 × 1 cm
Бренд

STANLEY