Дијамантски диск 180mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Има Залиха

EAN: 5035048373170 SKU: STA38027-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.42 кг
Димензии(пакет) 21.5 × 24 × 0.8 cm
Бренд

STANLEY