Лист за кружна пила 140×12.7mm 32 заби TCT/HM

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048367490 SKU: STA13005-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.23 кг
Димензии(пакет) 18 × 19.8 × 0.5 cm
Бренд

STANLEY