Столарска аголна стега 27x30mm Алуминиум

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Има Залиха

EAN: 3253560831226 SKU: 0-83-122 Категории: ,

Опис

Stanley – BAILEY аголна стега за интензивна употреба.
Специјален дизајн кој овозможува затегнување на различни дебелини на материјали под агол од 90 степени. Двокомпонентна триаголна рачка за максимална удобност и затегање. Конструкција од лиен цинк за долготрајност и издржливост. Патентиран реверзибилен дизајн кој овозможува и паралелно затегнување на материјалите.
Висина на затегнувачкиот дел 30mm
Капацитет на затегнување 57mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.06 кг
Димензии(пакет) 30 × 12.5 × 6 cm
Бренд