Столарска стега метална 1000mm PRO M

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,199 ден

Има Залиха

SKU: 10503573 Категории: ,

Опис

Професионална столарска стега, метална со должина на стегање од 1000mm и папучи 120mm.

Дополнителни Информации

Бренд