Столарска стега 1250mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560832421 SKU: FMHT0-83242 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.287 кг
Димензии(пакет) 151.6 × 24 × 4.5 cm
Бренд