Столарско рачно ренде 150x35mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,790 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561120602 SKU: 1-12-060 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.765 кг
Димензии(пакет) 19 × 7.5 × 14 cm
Бренд