Столарско рачно ренде 250x50mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,699 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561122040 SKU: 1-12-0204 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 1.68 кг
Димензии 26.5 × 7 × 15.5 cm
Бренд