Столарско рачно ренде 355x50mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,999 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561121371 SKU: 1-12-0137 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 3.049 кг
Димензии 17.5 × 40.5 × 8 cm
Бренд