Стругалка за ламинат двострана

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560161392 SKU: STHT0-16139 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.14 кг
Димензии(пакет) 20.1 × 14.7 × 7.1 cm
Бренд