Стругалка за стакло 40×95

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

320 ден

Има Залиха

EAN: 3253560285005 SKU: 0-28-500 Категории: ,

Опис

Професионален стругач за стакло, керамика и останати мазни површини. Погоден за чистење на боја, лепила и разни нечистотии. Ножот се собира за поголема безбедност при транспорт и складирање. Доаѓа со едно сечило во пакувањето.
Должина на алатот 95mm
Ширина на сечилото 40mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.08 кг
Димензии(пакет) 21 × 1.5 × 6.4 cm
Бренд