Аку. ротациска ексцентар брусилка 18V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,190 ден 9,790 ден

Има Залиха

EAN: 5035048668931 SKU: FMCW220D1-QW Категории: ,

Опис

Акумулаторска ротациска ексцентрична брусилка во торба комплет со полнач и една батерија 18V 2.0Ah дијаметар на диск 125 мм so 12000 вртежи во минута.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.57 кг
Димензии(пакет) 30.5 × 24 × 17 cm
Бренд