Торба за алат 25x30x45cm TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,990 ден

Има Залиха

Опис

Торба за алат со димензии 25x30x45cm.

Изработена е од силна и издржлива полиестерска ткаенина со тежински капацитет од 30kg. Ергономски дизајн со 2 рачки за удобно носење тешки товари. Торбата поседува двојни шевови и челични заковки за дополнителна цвртстина и издржливост, а пластичната основа обезбедува заштита од влажни подови. Поседува посебна преграда со патент за безбедно складирање на вредни предмети. Компатибилна со TSTAK системот – може да се поврзе со други модели за складирање од системот TSTAK.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.98 кг
Димензии(пакет) 47 × 29 × 11 cm
Платформа

Бренд