Торба за алат 50x30x31cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,990 ден

Има Залиха

Опис

Торба за алат со димензии 50x30x31cm

Торбата се состои од повеќе внатрешни и надворешни џебови и јамки, има внатрешен отстранлив делител.

Ергономска рачка и обложена лента за на рамо кои му овозможуваат на корисникот удобност при носење.

Има водоотпорна основа која овозможува да ја користите торбата на различни површини.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.16 кг
Димензии(пакет) 55 × 26.5 × 25 cm
Бренд