Тостер 1000W

2,790 ден

BXGR1000E

Има Залиха

Тостер со влезна моќност од 1000W што овозможува брзо загревање на плочите за готвење и површина за готвење со димензија 23×14.5cm.

Плочите имаат нелеплив завршен слој што овозможува готвење без лепење на храната и готвење без или со малку масло. Отстранливиот сад за собирање на вишокот маснотии од храната овозможува готвење со помалку чад и мирис. Висококвалитетна конструкција од нерѓосувачки челик што има рачка која не се загрева, нелизгачки ногарки и интегрирана брава во рачката која овозможува целосно да се затвори тостерот и да се чува вертикално.