Точкесто – линиски ласер со црвен сноп 10.8V 20m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,690 ден 38,590 ден

Има Залиха

SKU: DCE0825D1R-QW Категорија: БРЕНД: