Транспортен модуларен куфер 3 in 1 80L 45Kg

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,790 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина 400 mm
Капацитет 80 L
Висина 740 mm
Должина 500 mm
Број на составни делови 3 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери / /
Ниво на заштита / IP
Максимална носивост 45 Kg
EAN: 3253561833199 SKU: STST83319-1 Категории: ,

Опис

Транспортен модуларен куфер 3 in 1 со капацитет од 80L и максимална носивост 45K.

Пренослив куфер кој се дели во 3 кутии за алати во неколку секунди. Вклучува екстра голема и длабока кутија за безбедно и практично складирање на алати, кутија со средна големина со отстранлива преграда и идеална за складирање на рачни алати и плитка кутија за мали алати и додатоци. Предна брава со автоматско заклучување која овозможува лесно и брзо поврзување на секоја кутија со една рака. Големи тркала кои обезбедуваат непречена подвижност на секаков терен и телескопска рачка со ширина од 35mm за маневрирање која може да се преклопи за удобно складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.65 кг
Димензии(пакет) 75.1 × 51.5 × 41 cm
Бренд

STANLEY