Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1010 W
Брзина на траката 190-380 m/min
Димензии на траката 76×533 mm
Брусна површина 76×140 mm
Тежина 3.5 Kg
EAN: 5035048705780 SKU: FMEW204K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.14 кг
Димензии(пакет) 40 × 23 × 33.5 cm
Платформа

Бренд