Трачна брусилка 1010W 75x533mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1010 W
Брзина на траката 270-440 m/min
Димензии на траката 75×533 mm
Брусна површина 75×140 mm
Тежина 5.5 Kg
Должина 280 mm
Висина 150 mm
SKU: DWP352VS-QS Категорија: БРЕНД: