Турпија за гипс картон равна 305mm Пластична

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

499 ден

Нема Залиха

EAN: 3253565211023 SKU: 5-21-0102 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.09 кг
Димензии 6.5 × 4.5 × 31 cm
Бренд