Убодна пила со горен ракофат 550W 3100rpm 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 550 W
Движења во минута 0-3100 spm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 85 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до 20 mm
Должина на удар 20 mm
Тежина 2,0 Kg
Должина 230 mm
Висина 200 mm
EAN: 5035048156025 SKU: DW341K-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.84 кг
Димензии(пакет) 37 × 11 × 34 cm
Платформа

Бренд