Убодна пила 710W 85mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,590 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Движења во минута 0-3200 spm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 85 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до 15 mm
Тежина 2.76 Kg
Должина 240 mm
Висина 210 mm

 

EAN: 5035048363362 SKU: FME340K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.22 кг
Димензии(пакет) 34.5 × 32.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд