Ударен магнетен клуч 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден

Има Залиха

EAN: 5035048085738 SKU: DT7450-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.04 кг
Димензии 17 × 7.5 × 2 cm
Бренд