Уметок за мешање боја (мешалка) 120mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

750 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562280442 SKU: STHT2-28044 Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд