Универзален сталак за стабилни циркулари

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048446515 SKU: DWE74912-XJ Категорија:

Опис

Универзален сталак за стабилни циркулари погоден за сите модели од DeWalt подесив по висина.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.741 кг
Димензии(пакет) 76 × 73 × 13 cm
Бренд