Универзален сталак на тркалца за стабилни циркулари

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048446508 SKU: DWE74911-XJ Категорија:

Опис

Маса за циркулар склоплива на тркалца погодна за транспорт  дизајнирана да се вклопува во возилата за лесен транспорт.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 20.16 кг
Димензии(пакет) 76 × 74.5 × 22 cm
Бренд