Универзално мобилно постоље со тркала

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден 21,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Универзално мобилно постоље со широки гумени тркала што обезбедуваат лесна подвижност на работното место. Пневматско потпомогнато подигање и спуштање во 3 позиции за врвна флексибилност и леснотија на поставување. Издржливата челична конструкција овозможува максимален капацитет од 135kg. Опција за компактно вертикално складирање која ја максимизира ефикасноста на работното место и транспорт. Лесно прилагодливите шини за монтирање се приспособуваат на речиси секоја стабилна гер пила.