Флoмастер постојан маркер тенок 2 пар FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

240 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560473129 SKU: 0-47-312 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.045 кг
Димензии(пакет) 19.4 × 9.2 × 2.3 cm
Бренд