Хидрофор 1300W 3300 l/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Макс. проток на вода l/h
Макс. висина на испумпување m
Макс. длабина на потопување m
Мин. ниво за вшмукување mm
Можни приклучоци
Должина на кабел m
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 8016287517744 SKU: SXGP1300XFE Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.3 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 28 × 31 cm
Платформа

Бренд